Kolejne sezony sprawdzonych formatów jesienią w Disco Polo Music (wideo)

Każda chwila tej jesieni z Disco Polo Music to gwarancja dobrej zabawy. Tym razem stacja przygotowała dla swoich widzów kontynuacje swoich hitowych programów. Jesienna ramówka startuje 2 października.

„Czym chata bogata- tak mieszkają gwiazdy disco-polo”

Chcesz wiedzieć jak mieszkają gwiazd disco i co jest w ich domach najcenniejsze? Jesteś ciekawy jak wyglądają ich garderoby albo co mają w lodówce? Nasz prowadzący Marcin Kotyński odkrywa cztery kąty gwiazd disco polo. Będziemy gościć m.in. w domu Sylwestra Gazdy z zespołu Power Play oraz Małgorzaty Główki z formacji Camasutra.

Sobota, godz. 14:00

„Nie ma cwaniaka na discopolaka”

Gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Wśród gwiazd, które pojawią się w nowym sezonie będą dziewczyny z formacji Top Girls!

Sobota, godz. 14:30

„Ostre pytania- będzie bang!”

Gwiazdy disco polo w ogniu pytań Kasi Morawskiej! Takich pytań jeszcze nikt nie zadał! Kasia wali prosto z mostu! Zaskakujące odpowiedzi i dużo dobrej muzyki, czyli świetna zabawa gwarantowana. Będzie SZOK, będzie WOW, będzie BANG! Na pytania Kasi odpowiadać będą m.in. Marcin Miller, Red Queen, Weź nie pytaj, Skaner, czy formacja Kwestia 07.

Sobota, godz. 15:00

„Łączy nas muzyka”

To wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską, która zabierze widzów w muzyczną podróż po Polsce. Odwiedzimy najciekawsze regiony, przybliżymy zwyczaje i tradycje danych zakątków, spotkamy się z gwiazdami disco polo i wraz z nimi, sprawdzimy, co gra w duszach Polaków z różnych stron. „Łączy nas muzyka”, to wyjątkowa okazja, by poznać oblicze m.in.: Dolnego Śląska, Bieszczad, Kaszub z innej perspektywy.

Niedziela, godz. 11:00

„Przystanek disco!”

Program rozrywkowy prowadzony przez paczkę przyjaciół: Krzysztofa Aratyka, Jana Kiepasa (Johny), Katarzynę Szafrańska i Marcina Koneckiego (Pączka). W każdym odcinku przedstawimy odlotowe pomysły na imprezki! Sprawdzimy, jak gwiazdy odnajdują się w ogniu nietypowych pytań. Dodatkowo, każdy gość odcinka będzie musiał wykazać się w 3 różnych konkurencjach. W nowym sezonie pojawią się m. in. Radek Liszewski z zespołu Weekend oraz Czadoman, którzy wykonają swoje hity! Program urozmaici „Szalona 8”, czyli tematyczna lista przebojów.

Niedziela, godz. 15:00

„Disco Polo Life”

Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music. Jak zwykle będziemy na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażemy disco polo od kuchni i codziennie zdradzimy świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało, to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości.

Środa-niedziela, o godz. 17:00

„Top 10 lista przebojów”

Od środy do niedzieli o 18:00 Wojtek Kaczmarczyk zaprezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms!

Środa-niedziela, o godz. 18:00

„Disco gramy”

Program pełen rozrywki i wyjątkowy prowadzący- Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku sonda uliczna, a także „Nasz Typ”, czyli najlepsze piosenki wybrane przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco, spotkań z zespołami, wizyt na planach teledysków i koncertów, ciekawostek i plotek z mediów społecznościowych.

Codziennie, godz. 09:00

„Imperium disco polo”

Program, w którym gwiazdy disco polo wypowiadają się na tematy związane z branżą. O klipach lat 90. oraz najnowszych trendach muzycznych. O rozczarowaniach, pułapkach i niebezpieczeństwie w showbiznesie. Zaglądamy za kulisy najbardziej kolorowej i roztańczonej branży.

Niedziela, godz. 21:00

Facebook Comments