Festiwal Weselnych Przebojów 2020 na trzech antenach Polsatu

14 sierpnia Telewizja Polsat pokaże kolejną już edycję Festiwalu Weselnych Przebojów.

W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Młoda para – Ela Romanowska i Rafał Maserak – zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli, Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej – Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tę wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi Kayah, która zaśpiewa „Prawy do lewego”, czy „Po co”. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho przebojami „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów – Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego i Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit „Weselny pyton”.

Transmisja wydarzenia na antenie Polsatu, Disco Polo Music i Polo TV od godz. 20:05.

Na Festiwal Weselnych Przebojów 2020 zaprasza Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Facebook Comments