Nowe odcinki hitów Czwórki od 31 sierpnia (wideo)

Od 31 sierpnia widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki popularnych seriali stacji: „Policjantek i Policjantów”, „Świętego” i „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”.

Wieczorne pasmo premier – jak zawsze o godz. 19 – od poniedziałku do piątku – rozpoczynać będzie serial „Policjantki i Policjanci”, opowiadający o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. W nowych odcinkach zobaczymy kontynuację wątków rozpoczętych wiosną, a także nowe postaci. Do głównej obsady serialu dołączą Alicja Dąbrowska i  Aleksander Stasiewicz.

O godz. 20, od poniedziałku do czwartku, emitowany będzie serial „Święty”– z Mariuszem  Węgłowskim  i Michałem  Milowiczem  w rolach  głównych – który zadebiutował w wiosennej ramówce Czwórki, stając się kolejnym hitem stacji, gromadzącym  średnio 1,5 mln widzów. W nowych odcinkach obyczajowej komedii o perypetiach byłego policjanta, Mikołaja Białacha zobaczymy nowe detektywistyczne zagadki,  jakie Białach rozwiązuje z pomocą m.in. miejscowego proboszcza. Rozwinie się także wątek biznesmena Kordasa i jego córki.

Serialowe  pasmo o godz. 20:30, od poniedziałku do czwartku, zamykać będą „Sprawiedliwi – Wydział  Kryminalny”. W nowych odcinkach równolegle ze sprawami kryminalnymi, jakie prowadzą  policjanci, śledzić  będziemy ich dalsze prywatne losy oraz rozwój  intrygi, kryjącej się za tajemniczymi scenami pojawiającymi się w futurospekcjach od początku ósmego sezonu serialu.

Facebook Comments