„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Nasz nowy dom”, Mielewski i Socha laureatami Telekamer „Tele Tygodnia” 2021

10 marca poznaliśmy zwycięzców 24. edycji plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia”. Wśród nagrodzonych są także produkcje i osoby związane z Telewizją Polsat.

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” to laureat w kategorii serial fabularno-dokumentalny. Produkcja emitowana na antenie Czwórki wygrała z wynikiem 34% głosów. Drugie miejsce zajęli „Gliniarze”.

W kategorii program rozrywkowy statuetkę otrzymał „Nasz nowy dom” zdobywając 38% głosów. Drugie miejsca zajęła inna pozycja z ramówki Polsatu, „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”.

Jerzy Mielewski, komentator Polsatu Sport, prowadzący „Ninja Warrior Polska”, zdobył nagrodę w kategorii komentator sportowy. To jego trzecia Telekamera z rzędu, co oznacza, że za rok zostanie uhonorowany Złotą Telekamerą.

Znana widzom Polsatu z serialu „Przyjaciółki” – Małgorzata Socha, otrzymała wyróżnienie w kategorii aktorka.

Uroczysta gala 24. edycji plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Telewidzowie głosowali w 11 kategoriach głównych, a wręczone zostały także trzy nagrody specjalne. Uroczystość prowadzili Katarzyna Zielińska, znana między innymi z serialu „Zawsze warto” i Kacper Kuszewski, juror „Twoja twarz brzmi znajomo” i aktor serialu „Przyjaciółki”.

Facebook Comments