Doda będzie poszukiwała miłości w nowym programie Polsatu

Dorota Aqualiteja Rabczewska bierze udział w odważnym uczuciowym eksperymencie. „Doda. 12 kroków do miłości” to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego z artystką w roli głównej.

Doda świętowała w tym roku 20-lecie pracy artystycznej, ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w polsatowskim reality show „Bar”, który opuściła jako wielka gwiazda. Przez lata odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Była dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona. Ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu. Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest bowiem bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, wręcz konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna. Nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi – jej życie prywatne to porażka. Program ma za zadanie to zmienić.

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu, aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort oraz spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: najbliższa przyjaciółka Oliwka oraz najbardziej znana drag queen w Polsce – Mariusz Ząbkowski „Dżaga”. Ważną postacią w programie jest psycholog – doświadczony terapeuta Leszek Mellibruda, z którym Doda w szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z tych rozmów wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ją w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości? Odpowiedzi należy szukać jesienią w Polsacie.

Program powstał na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w programie mężczyzną i założyła z nim rodzinę. Scenariusz do polskiej wersji programu był współtworzony przez Dodę i jest poszerzony o wątki z życia osobistego oraz zawodowego artystki.

„Doda. 12 kroków do miłości” jesienią w Telewizji Polsat.

Foto: Polsat

Facebook Comments