Doda z nowym programem w Polsacie. Ruszają zdjęcia

Jesienią Telewizja Polsat pokaże nowy reality show przedstawiający kulisy pracy i życia prywatnego Dody.

W „Doda. Dream Show” kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będzie się przygotowywała do serii koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. Zwieńczeniem produkcji będzie seria koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży.

Zdjęcia do show zaplanowano od czerwca do września. Nagrania z udziałem Dody i osób z jej otoczenia będą realizowane między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się koncert. Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Na kogo może liczyć gdy nie wszystko idzie tak, jak powinno? Jak udaje jej się łączyć miłość z pracą, której poświęca większość czasu? W trakcie programu Doda będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i „radzić się” ich w sprawach związanych z organizacją show. Osoby zaangażowane będą mogły w konkursach wygrać między innymi bilety na koncerty.

„Doda. Dream Show” będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków. Za pomysł i produkcję show odpowiada Polsat i Rochstar. Reżyserem formatu jest Michał Majak, który razem z Pascalem Litwinem pracował przy programie „Doda. 12 kroków do miłości”, który także można było śledzić w Telewizji Polsat.

Foto: Polsat

Facebook Comments