Dwa kultowe seriale dostępne w Polsat Box Go

Polsat Box Go udostępnił produkcje komediowe, które w przeszłości podbiły serca milionów widzów. Seriale dostępne są bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go w pakietach Premium oraz Plus.

„Świat według Bundych” to nieprawdopodobne i komiczne losy przeciętnej amerykańskiej rodziny. Al Bundy (Ed O’Neill), niegdyś obiecujący sportowiec, pracuje jako sprzedawca butów, nie znosi swojej pracy, ale dzięki niej jest w stanie utrzymać swoją rodzinę i ukochanego Dodge’a. Jego żona Peggy (Katey Sagal) to przebojowa gospodyni domowa, która całymi dniami przesiaduje przed telewizorem, zajadając się tonami popcornu i czekoladek. Ich dzieci to nastoletni Bud (David Faustino), któremu ciąży brak powodzenia u dziewczyn, oraz przepiękna, ale niezbyt inteligentna Kelly (Christina Applegate). Marcy i Steave to ich sąsiedzi, z którymi dzielą niejedną perypetię.

W serwisie można oglądać 2 pierwsze sezony serialu, kolejne wkrótce.

„Niania” to remake amerykańskiego sitcomu „Pomoc domowa”, który w latach ’90 odniósł ogromny sukces. W polskiej wersji zagrali m.in.: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch.  Frania Maj po utracie pracy w salonie sukien ślubnych jako akwizytorka kosmetyków trafia do domu owdowiałego, bogatego, powściągliwego producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Przypadek sprawia, że roztargniona, urocza brunetka z piskliwym głosem staje się opiekunką trójki jego dzieci: zakompleksionej i nieśmiałej Małgosi, przemądrzałego Adasia oraz małej, ale nieprzeciętnie inteligentnej i sprytnej Zuzi. Pojawienie się ekscentrycznej niani w domu Skalskich wywraca ich oraz uszczypliwej, zakochanej w Maksymilianie panny Karoliny Łapińskiej życie do góry nogami.

W serwisie dostępny jest pierwszy sezon serialu, kolejne wkrótce.

Facebook Comments