Całe sezony seriali „Krew”, „Sługa Narodu” i „Rodzina na Maxa” w Polsat Box Go

W Polsat Box Go w całości są już dostępne drugie sezony trzech polskich produkcji, które miały premiery w ostatnim czasie.

Drugi sezon serialu „Krew”

To kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru – „Blood”, który przez „The Guardian” został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat. 

Drugi sezon serialu „Sługa Narodu”

To kontynuacja historii nauczyciela, który przez zbiegi okoliczności i polityczne intrygi został prezydentem i musi nauczyć się życia jako głowa państwa. Na fali popularności ukraińskiego pierwowzoru odtwórca głównej roli i aktor komediowy Wołodymyr Zełenski wygrał wybory prezydenckie w Ukrainie w 2019 roku.

Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa”

„Rodzina na Maxa” to komedia obyczajowa – historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń są Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki) – para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku. W drugim sezonie nad bohaterami szybko zgromadzą się czarne chmury.

Całe sezony seriali dostępne są w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Facebook Comments