Filmowe wakacje z Polsat Box Go

W lipcu do Polsat Box Go wejdą nowe tytuły z plejadą gwiazd. Produkcje dostępne w serwisie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji.

Nowości w Polsat Box Go: 

  • „Tarot: Karta śmierci” – horror trzymający w napięciu do ostatniej minuty, ukazujący mroczną stronę ezoteryki; już dostępny.
  • „Back to Black. Historia Amy Winehouse” – historia życia jednej z najciekawszych artystek muzycznych naszych czasów w reżyserii Sam Taylor-Johnson; premiera 19  lipca.
  • „Bad Boys. Ride or Die” – czwarta część legendarnej serii filmów z udziałem Willa Smitha i Martina Lawrence’a; premiera 24 lipca.

Pozostałe tytuły, które w lipcu wzbogacą Polsat Box Go, to m.in.: „Pogromcy duchów: Imperium lodu”, „Słychać dzwony”, „Dzień sąsiada”, „Linia życia”, „Zasady walki”, „Klik: I robisz co chcesz”, „Małolaty u taty”, „Elizjum”, „Niewidzialna”, „Poufne lekcje perskiego”, „Alfa”, „Rycerze zodiaku”, „Test na teściów”, „Mały”, „Resident Evil: Retrybucja”, „Nieznani bohaterowi”, „65”, „Gniazdo pająka”, „Resident evil. Wyspa śmierci”, „Ucieczka z zwierzowersum”, „Aniołki Charliego”, „Missing”, „Wampir oraz „Reginald”

Facebook Comments