Dwa nowe programy od października w Polsat Cafe

„10 lat młodsza w 10 dni” oraz „Polskie żony” – to nowe programy Polsat Cafe. Premiera zaplanowana jest na październik br.

„10 lat młodsza w 10 dni”

Czy w zaledwie kilka dni można odmłodnieć o dekadę? Jak to zrobić? Tego zadania podejmie się ekipa trzech fantastycznych specjalistów od poprawy wizerunku: Maja Sablewska – doradczyni wizerunkowa i menadżerka muzyczna, Emma Kiworkowa – stomatolożka i ortodontka oraz Marcin Ambroziak – dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej. W ich ręce oddadzą się uczestniczki programu. Metamorfozom będą towarzyszyły ogromne emocje: obawy, wzruszenie i wreszcie radość. „10 lat młodsza w 10 dni” to nie tylko zmiana wizerunku. W programie poznajemy historie życia fantastycznych kobiet, które nie tylko zmieniają się zewnętrznie, ale też wewnętrznie. Zyskują pewność siebie, siłę i uczą się doceniać to, co mają i jak żyją.

Premiera: czwartek, godz. 21:00 (od 6 października)

„Polskie żony”

Polskie Żony to program reality przedstawiający codzienne życie zamężnych Polek z różnych środowisk i na różnych etapach życiowej drogi. Jakim żonami są kobiety z małych wiosek, z metropolii, jak wyglądają relacje małżeńskie młodych żon a jak kobiet w kwiecie wieku? Każda z bohaterek programu jest zupełnie inna, ale łączy je wytrwałe, pełne radości, ale i wyrzeczeń, budowanie małżeńskiego szczęścia.

Premiera: poniedziałek, godz. 21:00 (od 3 października)

Facebook Comments