Kolejne sezony sprawdzonych formatów jesienią w Disco Polo Music (wideo)

W jesiennej ramówce Disco Polo Music, która startuje 1 października, przygotowano dla widzów premierowe odcinki kontynuacji programów, cieszących się dużym zainteresowaniem.

„Disco Polo 30 lat później”

To będzie druga seria programu w którym zabierzemy widzów w podróż po 3 dekadach nurtu disco polo. Wspominamy najpiękniejsze i najważniejsze momenty w branży, a także dowiemy się, co aktualnie w disco piszczy. Nasze studio odwiedzą gwiazdy z którymi poruszymy odważne i ciekawe tematy, a także udamy się z kamerą do ich świata, by poznać artystów od zupełnie innej strony. Muzycznie również będzie się działa. Bo oprócz najnowszych klipów i największych przebojów, w każdym odcinku występ gwiazdy. Tym razem odwiedzą nas m.in.: Marcin Siegieńczuk z synem Nikodemem, Kamil Kossakowscki z Disco Boys, Long&Junior, Jerzy Ślubowski oraz Leszek Nowakowski z zespołu Fanatic, Jocker, Przemek i Mateusz z zespołu Malibu. Porozmawiamy z nimi o małżeństwach w branży disco polo, czy istnieje przyjaźń między zespołami, omówimy pasje gwiazd a także różnice między młodym a nieco starszym pokoleniem zespołów nurtu disco polo. Program poprowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński

Premiera: niedziela, godz. 10:00 (od 2 października)

„Łączy nas muzyka”

Tym razem Kasia Morawska zabierze was w podróż na wieś. Bo w 4. sezonie programu odwiedzimy najpiękniejsze polskie wsie i poznamy ludzi, którzy nie wyobrażają sobie bez nich życia. Widzowie będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć jakie niespodzianki kryją miejsca, często oddalone zaledwie o kilka godzin. Zalipie i kolorowe domy, Kraina Otwartych Okiennic na Podlasiu czy przepiękne sady pełne kwitnących jabłoni na Mazowszu. Łączy nas muzyka to też muzyczna podróż po Polsce. W tej podróży chcemy pokazać to jak muzyka kształtuje niesamowitą atmosferę i oddają klimat danego regionu. Gośćmi programu w tym sezonie będą m.in.: Iness, Krystian Pudzianowski, młody rolnik- youtuber Krzysztof Gorzelańczyk, pszczelarz z dolnego śląska, hodowca alpak z Zakrzowa czy sadownicy ze Skrzynna. Razem z nimi będziemy odkrywać rodzime tradycje i zwyczaje, ale przede wszystkim sprawdzimy, co gra w duszach Polaków z różnych stron kraju.

Premiera: niedziela, godz. 13:00 (od 2 października)

„Nie ma cwaniaka na disco-polaka”

Gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Dzień spędzony na wsi, produkcja lizaków, gotowanie z przepisów w obcym języku, malowanie obrazu węglem to tylko niektóre zadania, jakim stawiają czoła bohaterowie naszego programu, którymi w tej serii będą m.in.: Focus, Camasutra, Jorrgus, Bqll, Skaner, Iness, Dejw czy Extazy.

Premiera: sobota, godz. 13:00 (od 1 października)

„Disco Polo Life”

Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music. Jak zwykle będziemy na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażemy disco polo od kuchni i codziennie zdradzimy świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało, to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości.

Codziennie o godz. 17:00

„Top 10 lista przebojów”

Największe hity muzyki disco polo. Które z nich podskoczą w górę a które zalicza spadek? To prawdziwa muzyczna walka w której to Wy decydujecie co pojawi się na topie. Codziennie o 18:00 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms!

Codziennie o godz. 18:00

„Disco gramy”

Jeżeli szukasz sposobu aby obudzić się i pobudzić do działania to ten program jest doskonałym rozwiązaniem. Disco gramy to program pełen muzycznych przebojów i spotkań z gwiazdami. Materiały archiwalne, sonda uliczna, ciekawostki i plotki to wszystko codziennie o 9.00 serwuje Robert Jarek.

Codziennie godz. 9:00

Facebook Comments