Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 w Polsacie

Telewizja Polsat pokaże na żywo dwa z trzech dni festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 z kieleckiej Kadzielni.

26 sierpnia odbędzie się „Letnia Klinika Skeczów Męczących”. Tego dnia czeka nas spora dawka humoru, oparta na bieżących wydarzeniach z kraju i na świecie. Na scenie wystąpią m.in.: gospodarze wydarzenia, czyli Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Nowaki, Kabaret K2 oraz Monika Dryl. Wydarzenie Polsat pokaże w formie retransmisji, w niedzielę, 4 września o godz. 20:00.

Kolejnego dnia – 27 sierpnia – koncert „Przeboje lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet”. Na scenie największe polskie gwiazdy, których hity królowały na wakacyjnych listach przebojów od lat i te najnowsze przeboje, bez których nie wyobrażamy sobie lata, a także zagraniczni goście. W sobotę razem z Lady Pank będziemy obchodzić podwójny jubileusz: 40-lecia zespołu i 30 lat od wydania piosenki „Zawsze tam gdzie Ty”. W kieleckim amfiteatrze zaśpiewają także artyści, których piosenki znalazły się na wielkiej liście hitów 30-lecia, stworzonej przez Partnera tegorocznego koncertu, czyli Radio Zet. Usłyszymy więc słynne „Prawie do nieba” Andrzeja Piasecznego. Utwór ten wylansował wokalistę na prawdziwe bożyszcze nastolatek. Oprócz niego Piasek zaśpiewa też znany „Chodź, przytul, przebacz”. Tego wieczoru Wystąpią również Doda, Dawid Kwiatkowski, Anna Wyszkoni i Enej. Zagranicznymi gośćmi będą natomiast Minelli, Olivia Addams i The Rasmus. Koncert poprowadzą dziennikarka Radia Zet Agnieszka Kołodziejska i aktor Adam Zdrójkowski, a wesprze ich kabaret Nowaki. Początek o godzinie 20:00.

Niedziela na festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji to tradycyjnie „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”. Najbardziej znane kabarety w Polsce podsumują kończące się wakacje. Usłyszymy najświeższe komentarze do wydarzeń politycznych, obyczajowych i oczywiście z życia celebrytów. Wystąpią między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem na czele, Nowaki, K2, Paranienormalni, Zdolni i Skromni oraz Szymon Łątkowski i Ewa Błachnio. Galę poprowadzą: Kabaret Skeczów Męczących i aktorka Karolina Gorczyca. O oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o godz. 20:00.

Facebook Comments