W Plusie internet 5G bez limitu w smartfonie nawet przez rok

Od 24 sierpnia br. nowi oraz przenoszący numer klienci będą mogli cieszyć się nielimitowanym internetem 5G w smartfonie nawet przez rok. Z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi.

Internet 5G Plusa bez limitu w smartfonie dla klientów indywidualnych

Z nowej promocji Plusa będą mogli skorzystać klienci, którzy zdecydują się przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę abonamentową za min. 55 zł/mies. Roczny dostęp do internetu 5G bez limitu otrzymają klienci wybierający abonament za 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. i dobiorą do tego smartfon z szerokiego portfolio Plusa. Po upływie 12 miesięcy, w ramach abonamentu, otrzymają miesięczny pakiet danych 60 GB lub 120 GB do swobodnego surfowania po sieci. Natomiast klienci decydujący się na abonament za 55 zł/mies. w ofercie z telefonem otrzymają 6 miesięcy nielimitowanego internetu 5G. Po okresie promocyjnym będą mogli oni korzystać z pakietu danych wynoszącego 30 GB miesięcznie.

Nielimitowane 5G dla firm

W przypadku przedsiębiorstw, promocja wygląda bardzo podobnie. Klienci biznesowi otrzymają nielimitowany internet 5G aż przez rok przy wyborze abonamentu za 55 zł/mies., 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. netto w ofercie z telefonem. Natomiast z półrocznego dostępu do nielimitowanego internetu 5G będą mogły skorzystać firmy wybierając telefon z abonamentem za 45 zł/mies. netto. Po upływie okresu promocyjnego, klienci biznesowi będą mogli korzystać z miesięcznego pakietu danych wynoszącego 24 GB, 40 GB, 70 GB lub 120 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G od Plusa.

Facebook Comments