Festiwal Weselnych Przebojów z jubileuszem Ich Troje w Polsacie

W dniach 12-13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2022.

Piątkowy koncert utrzymany jest jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie będą gośćmi na ślubie rodowitego górala spod samiuśkich Tatr – Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki – Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Zdolni i Skromni. Gospodarzami imprezy Ela Romanowska i Rafał Maserak – festiwalowe małżeństwo z sześcioletnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Żak.
W repertuarze największe weselne hity. Sławomir wraz z żoną Kajrą w utworach „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz najnowszej piosence „Andrzej”. Golec uOrkiestra z „Crazy is my life” i „Ściernisko”, a także m.in. „Malinowy król” i „Konik na biegunach”, które wylansowała Urszula, czy zespół Boys w przeboju „Szalona”. Na mrągowskiej scenie również zespoły: Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszek Karpiel-Bułecka, Wojciech Gąssowski, Don Vasyl, Mariusz Kalaga. A do tego hity, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Zabrałaś serce moje”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Biały miś”.

W sobotę 13 sierpnia uroczyste świętowanie ćwierćwiecza istnienia zespołu Ich Troje. Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, jak i piosenki z nowej płyty, w tym „Nie szukaj mnie”. Gościnnie na scenie między innymi Doda oraz Justyna Majkowska – druga wokalistka zespołu. Na scenie u boku Michała Wiśniewskiego również jego najbliżsi – syn Xavier i córka Etiennette.

Na Festiwal Weselnych Przebojów zaprasza Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo. Patronami medialnymi są Radio VOX FM, magazyn „Na Żywo” oraz Interia.

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2022 na żywo w piątek i sobotę od godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Facebook Comments