Film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” w Polsat Box Go

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – przezabawna komedia o królu złodziei i ucieczek, która swoją kinową premierę miała zaledwie 4 miesiące temu, jest dostępna w serwisie Polsat Box Go, na wyłączność wśród serwisów streamingowych. 

Komedia produkcji TFP opowiada historię tytułowego bohatera, który ośmieszał władze, wymykając się 29 razy organom ścigania. Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Kradł, oszukiwał i bawił się życiem, jednocześnie zachowując do niego szacunek i stroniąc od przemocy. Jedni go kochali i podziwiali, inni nieustannie próbowali złapać i ukarać. To opowieść o mężczyźnie żyjącym na pokaz, lubiącym dobrze się pobawić, który chce się zmienić i ustatkować pod wpływem miłości, opowiedziana przez znakomitych aktorów.

W produkcji wystąpili m.in.: Dawid Ogrodnik („Rysa”, „Układ”, „Chce się żyć”, „Jesteś Bogiem”), Robert Więckiewicz („Wesele”, „Żeby nie było śladów”, „Kler”, „1983”), Marta Wągrocka („Król”, „Pół wieku poezji później”, „Planeta Singli. Osiem historii”, „Szpilki”), Olga Bołądź („Nad życie”, „Służby specjalne”, „Skrzydlate świnie”, „Botoks”), Dorota Kolak („Chce się żyć”, „W głębi lasu”, „1800 gramów”, „Narzeczony na niby”), Jakub Gierszał („Sala samobójców”, „Najlepszy”, „Pokot”, „Pomiędzy słowami”), Rafał Zawierucha („Portrecista”, „Banksterzy”, „Listy do M. 4”, „Pewnego razu… w Hollywood”), Sandra Drzymalska („Sexify”, „Belfer”, „Psy 3. W imię zasad”) i Andrzej Andrzejewski („Furioza”, „Symetria”, „Zenek”, „Dług”).

Jak obejrzeć „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”?

Użytkownicy Polsat Box Go mogą wypożyczyć „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” na 48 godzin za 25 zł, a klienci Plusa, którzy powiążą swoje konto w Polsat Box Go z numerem telefonu w sieci Plus, za 20 zł. Produkcję można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz w dekoderach. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Facebook Comments