Uczestnicy 16. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Gromee odchodzi z show

Telewizja Polsat zaprezentowała wszystkich uczestników 16. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Są niespodzianki, ale największą z nich jest zmiana w jury. Z programem żegna się Gromee. Kto go zastąpi?

Uczestnicy nowej edycji:

* Karolina Pisarek – popularna modelka, która może pochwalić się okładkami w „Glamour”, „Elle” czy „Harper’s Bazaar”. Jedyna Polka, która znalazła się w zestawieniu stu najpiękniejszych twarzy świata według TC Candler. Influencerka, którą śledzi blisko 900 tysięcy osób na Instagramie.

* Anna Jurksztowicz – piosenkarka i producentka muzyczna. Absolwentka Wydziału Wokalnego Średniej Szkoły Muzycznej w Szczecinie. W 1985 roku wygrała 22. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu z wielkim przebojem „Diamentowy kolczyk”. Współpracowała m.in. z Jackiem Cyganem i Andrzejem Piasecznym.

* Ania Rusowicz – córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, muzyków zespołu Niebiesko-Czarni. Na swoim koncie ma złotą płytę „Mój Big-Bit”. Do jej najpopularniejszych utworów należą: „Ślepa miłość”, „Choć rozum śpi” i „Szukaj mnie”. Czterokrotna laureatka nagrody Fryderyka.

* Viki Gabor – zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Do jej przebojów należy m.in. utwór nagrany wspólnie z Kayah, „Ramię w ramię”. Debiutancka płyta Viki Gabor pokryła się złotem.

* Maciej Radel – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wystąpił w takich serialach jak „Pierwsza miłość” i „Hotel 52”. Doskonale odnajduje się także jako aktor dubbingowy.

* Patryk Cebulski – aktor znany z ról w serialach komediowych: Janka w „Kowalscy kontra Kowalscy” i Maksa w produkcji „Kuchnia”. Wraz z Wiktorią Gąsiewską prowadził kulisy 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsat Café i był współgospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów.

* Andrzej Kozłowski – absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Współpracował z takimi teatrami jak Bagatela i Ludowy w Krakowie oraz Capitol we Wrocławiu. Był członkiem Kabaretu pod Wyrwigroszem, a także zespołu Los Bomberos. Występował w serialach „Pierwsza miłość” i „Linia życia”.

Danzel – muzyk z Belgii, który zasłynął przebojem „Pump It Up!” w 2004 roku. Wystąpił na Sylwestrze Szczęścia, śpiewając swój wielki hit, ale także wystąpił w duecie z Eweliną Lisowską.

Zmiany w fotelu jurorskim

Gromee dołączył do ekipy „Twoja twarz brzmi znajomo” w 15. edycji i po jednym sezonie żegna się z programem. Artysta zyskał sympatię widzów nie tylko trafnymi ocenami występów uczestników, ale także ciekawymi opowieściami na temat historii muzyki. Jego wiedza i zaangażowanie w show były ogromne.

Jego następcą będzie zasłużony dla branży muzyk Krzysztof Cugowski (senior).

Facebook Comments