Gala Cage Warriors 113 z walką Bartosza Fabińskiego w Polsacie Sport Fight i Polsacie Sport

Już dzisiaj Polsat Sport Fight i Polsat Sport przeprowadzą transmisję z gali Cage Warrios 113. W walce wieczoru wystąpi Bartosz Fabiński.

Występ Polaka na gali w Manchesterze to efekt współpracy Cage Warriors z Ultimate Fighting Championship, z którą Fabiński ma podpisany kontrakt. Pierwotnie Warszawianin miał walczyć w Wielkiej Brytanii właśnie pod szyldem UFC, ale ze względu na epidemię koronawirusa zaplanowana na 21 marca impreza amerykańskiej organizacji została odłożona w czasie.

Na Cage Warriors 113 rywalem Bartosza Fabińskiego będzie pochodzący z Londynu Darren Stewart. Starcie Polaka poprzedzi walka o wakujący pas mistrza wagi lekkiej pomiędzy Masonem Jonesem i Joe McColganem.

W hali BEC Arena odbędzie się łącznie jedenaście walk. Z powodu epidemii koronawirusa publiczność nie zasiądzie na trybunach. Transmisja w Polsacie Sport Fight wystartuje o godzinie 19:30 i obejmować będzie pojedynki karty wstępnej. Od 22:00, czyli z chwilą otwarcia karty głównej, gala Cage Warriors 113 dostępna będzie też w Polsacie Sport. W roli komentatorów wystąpią Łukasz „Juras” Jurkowski, Tomasz „TJ” Marciniak oraz czynny zawodnik UFC Marcin Tybura.

Istniejąca od 2001 roku organizacja Cage Warrios to największy brytyjski promotor mieszanych sztuk walki, który z czasem urósł do rangi czołowego gracza MMA w Europie. W przeszłości na galach tej organizacji walczyli między innymi Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot czy charyzmatyczny Conor McGregor.

Facebook Comments