Plus i Cyfrowy Polsat z bonusami w ramach akcji #zostanwdomu

W ramach społecznej akcji #zostanwdomu Grupa Polsat udostępnia kolejne bonusy zachęcające do pozostania w domu.

Począwszy od 20 marca klienci usługi internetu stacjonarnego Plusa w technologiach HFC, ETTH, PON mogą korzystać z maksymalnego przyspieszenia swoich łączy stacjonarnych niezależnie od posiadanej oferty. Maksymalna prędkość technologiczna będzie sięgać nawet do 1 Gb/s. Bonus udostępniony został na 30 dni. Zwiększenie prędkości wymaga dokonania aktualizacji ustawień routera. Można je wykonać ręcznie, resetując urządzenie lub poczekać na aktualizację automatyczną. Klienci objęci przyspieszeniem Plus Światłowód zostaną o tym powiadomieni drogą mailową.

Operator przygotował także promocję dla miłośników muzyki, korzystających z serwisu muzycznego TIDAL. Słuchając ulubionych utworów, użytkownicy TIDAL nie będą pomniejszać swoich pakietów danych. Bonus zostanie udostępniony począwszy od 20 marca na razie na 30 dni. W ramach akcji #zostanwdomu TIDAL przygotował w aplikacji nowy moduł „W domu”. To zebrane w jednym miejscu playlisty do różnych aktywności domowych, takich jak praca zdalna, zabawa z dziećmi, czy treningi. Dodatkowo osoby, które chciałyby rozpocząć korzystanie z TIDAL w Plusie, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego 90-dniowego dostępu do serwisu. Po zakończeniu tego okresu koszt usługi wynosić będzie 19,99 zł na 30 dni, o czym użytkownik zostanie powiadomiony wiadomością SMS na dwa dni przed zakończeniem bezpłatnego użytkowania. Promocja dotyczy klientów korzystających z ofert na kartę, MIX i abonamentowych.

Ponadto od tygodnia wszyscy klienci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu korzystający bezpłatnie z pakietu Ipla Plus w serwisie internetowym Ipla mają dostęp do dwóch dodatkowych kanałów. Pakiet Ipla Plus, standardowo obejmujący pięć kanałów: Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Play HD, Superstacja i Polsat Cafe HD, w ramach akcji #zostanwdomu został poszerzony o kolejne dwa: Disney Channel dla dzieci i FOX dla osób starszych. Podobnie jak w przypadku TIDAL, korzystanie z Ipli w sieci Plus jest zwolnione z naliczania opłat za przesyłanie danych.

Z kolei wszyscy abonenci telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV Cyfrowego Polsatu, począwszy od pakietu Mini HD, w ramach „otwartego okna” mogą oglądać dodatkowe kanały: Polsat Comedy Central Extra, FOX HD oraz Disney Channel. Kanały Sundance TV, Paramount Channel HD, AXN i AXN HD są dostępne w „otwartym oknie” dla abonentów od pakietu Rodzinnego HD, Epic Drama od Familijnego HD, a AXN Black, AXN White oraz AXN Spin – od Familijnego Max HD.

Dalsze decyzje dotyczące przedłużenia i wprowadzenia nowych bonusów zależeć będą od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Facebook Comments