Gala KSW 53: Reborn w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy serwisu rozrywki internetowej Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 53: Reborn, która odbędzie się w sobotę, 11 lipca br.

11 lipca największa organizacja MMA w Europie powróci po przerwie spowodowanej światową pandemią. Tego wieczoru widzowie obejrzą aż 8 emocjonujących walk w klatce. Gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20:00. Gali będzie towarzyszyć studio, w którym prowadzący będą rozmawiać z zawodnikami i gośćmi specjalnymi.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

· przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
· w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
· w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
· w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 53: Reborn, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na www.ipla.pl oraz w aplikacji Ipla na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł.

Karta walk
Sebastian Przybysz vs Jakub Wiłkacz
Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak
Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński
Roman Szymański vs Filip Pejić
Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec
Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski
Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek
Mateusz Gamrot vs Norman Parke

Facebook Comments