Karolina Gilon gospodynią „Ninja Warrior Polska”. Zastąpi Aleksandrę Szwed

Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję programu „Ninja Warrior Polska”, zastępując tym samym dotychczasową prowadzącą Aleksandrę Szwed.

„Powiem wprost i bardzo w moim stylu – jaram się na maksa!” – komentuje influencerka. „Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód?” – dodaje z uśmiechem.

„Ninja Warrior Polska” to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska” tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Facebook Comments