Jesień 2022 w Polsacie. Znamy jesienną ofertę stacji

Telewizja Polsat oficjalnie poinformowała o propozycjach programowych, które będzie można śledzić na jej antenie już najbliższej jesieni.

Jesień 2022 w Polsacie – premiery:

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – poniedziałki o godz. 20:05 (start od 29.08)

W nowy tydzień Polsat będzie wchodzić tanecznym krokiem. W poniedziałkowe wieczory wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród gwiazd, które spróbują swoich sił na parkiecie, znaleźli się między innymi wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w kolarstwie Maja Włoszczowska, najpiękniejsza polska farmerka Ilona Krawczyńska, najbardziej znany polski detektyw Krzysztof Rutkowski, najsympatyczniejszy kierownik budowy, znany z programu „Nasz Nowy Dom” Wiesław Nowobilski, aktorzy serialu „Pierwsza miłość” Łukasz Płoszajski i Michał Mikołajczak. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Wyczyny gwiazd będą surowo oceniali Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

„Love Island. Wyspa miłości” – poniedziałek-piątek oraz niedziela o 22:10 (premiera od 29.08)

Również w poniedziałek startuje 6. edycja „Love Island. Wyspa miłości”. Pod czujnym okiem Karoliny Gilon wyspiarze spróbują znaleźć swoją drugą połówkę. Miłosne perypetie Islandersów w bajkowej scenerii hiszpańskiego kurortu będziemy śledzić codziennie od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę.

„Ninja Warrior Polska” – wtorki godzina 20:05 (start od 30.08)

We wtorek spotkamy się na torze „Ninja Warrior Polska”. Show poprowadzi team ekspertów od sportu i rozrywki – Łukasz „Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski oraz Karolina Gilon. Nie zabraknie gości specjalnych, wśród których zobaczymy między innymi Mameda Khalidowa i Piotra Mroza.

„Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia” – środy godz. 20:05 (premiera od 31.08)

W środę rozpęta się prawdziwe piekło. Nad temperaturą kotłów będzie czuwał sam Mateusz Gessler. Mistrz kuchni i znany restaurator został gospodarzem programu „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia” i naprawdę da popalić uczestnikom. Znany format zyskał nową energię i jak zapowiada nadawca z pewnością trafi w gusta nie tylko miłośników kuchni.

„Świat według Kiepskich” – środy o godz. 21:35 (start od 31.08)

Także w środy powrócą ulubieni bohaterowie widzów Polsatu – rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Polsat wyemituje sezon nagrany w styczniu i lutym 2021 roku, który będzie miał swoja telewizyjną premierę.

„Nasz nowy dom” – czwartki o godzinie 20:05 (premiera 01.09)

„Wyremontujemy wasz dom”. To zdanie od lat niosące nadzieję i spełnioną obietnicę lepszego życia rozbrzmiewa z ust Katarzyny Dowbor, prowadzącej kultowy „Nasz Nowy Dom”. Począwszy od września, w każdy czwartek poznamy kolejną dramatyczną historię, która zakończy się happy endem. Katarzynie Dowbor jak zawsze będzie towarzyszyć doborowa ekipa architektów i mistrzów budowlanych.

„Przyjaciółki” – czwartki o 21:05 (start od 01.09)

Świętują tej jesieni dwudziesty sezon. Choć spotykają je wciąż nowe i zaskakujące sytuacje, ich przyjaźń jest niezmienna. Z czym zmierzą się tym razem Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska? Przekonamy się w czwartkowe wieczory.

„Twoja twarz brzmi znajomo” – piątki godz. 20:05 (premiera od 02.09)

Od trzech sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w każdy piątek. Tak będzie i tej jesieni. Wśród gwiazd, które poddadzą się niesamowitym metamorfozom, będą między innymi Michał Milowicz, Kasia Wilk i Janusz Radek. W jury zapowiadana już zmiana – Krzysztofa Cugowskiego zastąpi zwycięzca 15. edycji Robert Janowski.

„Doda. 12 kroków do miłości” – soboty o godz. 20:05 (start od 03.09)

Sobotni gorący prime time należy do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Dorota będzie spotykać mężczyzn, ale to nie jest zwykłe randkowe show. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą i to nie będą łatwe rozmowy. Czy Doda zdoła zmierzyć się ze swoimi słabościami? Czy znajdzie miłość swojego życia? Przekonamy się już jesienią.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” – niedziele o 17:40 (premiera od 04.09)

Nie wiesz, jak zorganizować ślub marzeń? W każdą niedzielę pomoże ci Izabela Janachowska. Nikt w Polsce nie zna się na tym lepiej niż ona! W swoim nowym programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” podejmie się najtrudniejszych wyzwań i pomoże parom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Iza pokona wszelkie przeszkody, aby ślub uczestników był naprawdę bajkowy.

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” – niedziele 20:05 (start 11.09)

Tydzień z Polsatem jak zawsze zakończy się solidną dawką śmiechu i pozytywnej energii. Hitowy „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” poprowadzą w tym sezonie Robert Górski i Robert Korólczyk.

Facebook Comments