Gala KSW 62 w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej Ipla mogą zamawiać dostęp do gali KSW 62, która odbędzie się w sobotę, 17 lipca.

Najbliższa Gala KSW 62 odbędzie się w studiu telewizyjnym w Warszawie. Podczas 9 emocjonujących walk widzowie będą mogli zobaczyć wielu efektownie walczących zawodników. W walce wieczoru niepokonany w KSW mistrz olimpijski Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) oraz podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak (4-3, 3 KO). Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Jedną z głównych walk gali będzie spotkanie dwóch spektakularnie walczących zawodników kategorii półśredniej: powracający po dramatycznej kontuzji nogi Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO) podejmie próbę rewanżu za pechową porażkę z byłym mistrzem organizacji DREAM Mariusem Žaromskisem (23-9, 16 KO).

W limicie kategorii półśredniej, regularnie nagradzany za najlepsze walki wieczoru Michał Michalski (9-4, 5 KO) wystąpi przeciwko niepokonanemu Adrianowi „Bartosowi” Bartosińskiemu (10-0, 8 KO).

17 lipca dojdzie również do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA jednego z najlepszych polskich kickbokserów – Tomasz Sarara (0-0) skrzyżuje rękawice z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Tok ma na koncie niemal 100 walk w kickboxingu, z których 87 wygrał. Zawodnicy spotkają się w limicie kategorii ciężkiej.

Były mistrz KSW wagi piórkowej, Artur „Kornik” Sowiński (21-12, 8 KO) stanie przeciwko słynącemu z wysokich kopnięć Sebastianowi Rajewskiemu (10-6, 4 KO) w limicie kategorii lekkiej, natomiast w limicie kategorii koguciej Paweł „The Polish Eagle” Polityło (6-2, 1 KO) podejmie Bruno „Gafanhoto” Augusto dos Santosa (9-2, 1 KO, 5 Sub). Zaledwie 22-letni Brazylijczyk ma na koncie dziewięć zwycięstw i jest byłym pretendentem do pasa wagi koguciej. Niezwykle interesująco zapowiada się również pojedynek finalisty programu „Tylko Jeden” Marcina „Krakusa” Krakowiaka (10-3, 4 KO) z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu, Tomaszem Jakubcem (10-3, 4 KO).

W pojedynku otwierającym KSW 62 swoje umiejętności pokażą: niezwykle doświadczony Lemmy „The Dog” Krušič (20-7, 5 KO) i przedstawiciel młodego pokolenia fighterów, który zadebiutował w KSW w styczniu tego roku, David Martinik (4-2, 1 KO). Starcie zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20:00, a jego koszt to 40 zł.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 61, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na ipla.tv oraz w aplikacji Ipla.

Karta walk

Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis

Michał Michalski vs Adrian Bartosiński

Tomasz Sarara vs Vladimir Tok

Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski

Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos

Marcin Krakowiak vs Tomasz Jakubiec

Lemmy Krušič vs David Martinik

Facebook Comments