„Gaz bez prognoz” – nowa promocja dla klientów smartDOM

„Gaz bez prognoz” to nowa promocja dla użytkowników indywidualnych, w której każdy klient Programu smartDOM otrzyma kartę podarunkową o wartości do 200 zł za przeniesienie gazu do Plusa.

Dostępna jest nowa promocja sprzedaży gazu w ramach Programu smartDOM, w której za przeniesienie gazu do Plusa każdy klient otrzyma kartę podarunkową o wartości od 25 zł do nawet 200 zł. Jest to przedpłacona karta typu MasterCard wydana przez PrePay Technologies Limited we współpracy z Edenred Polska, a kwotę na niej zawartą można wykorzystać na zakupy w dowolnym sklepie lub Internecie, a jej wartość zależy od posiadanej grupy taryfowej OSD.

Oferta gazu w ramach Programu smartDOM, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, to:

  • Kontrakt na 36 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę.
  • Atrakcyjna stawka za sprzedaż gazu 0,12664 zł/kWh brutto (0,10296 zł/kWh + VAT) dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju.
  • Opłata abonamentowa od 3,30 zł (4,06 zł z VAT) do 7,89 zł (9,70 zł z VAT) miesięcznie, w zależności od grupy taryfowej, którą posiada klient.
  • Proste rachunki – opłaty bez prognoz za zużyty gaz – dla osób, które cenią sobie rachunki tylko za rzeczywiste zużycie.
  • Jedna faktura za sprzedaż jak i dystrybucję gazu, prosta jak rachunek za telefon.
  • Prosta zmiana sprzedawcy – bez przerw w dostawie gazu, bez zmian licznika i instalacji.
  • Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu – ponad 1100 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta.

Gaz ziemny oferowany przez Plusa to gaz wysokometanowy typu E dostępny w większości gospodarstw domowych, do których doprowadzono gazociąg. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisać umowę kompleksową, dzięki której klient otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiana licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.

Więcej informacji na www.plus.pl/gaz .

Facebook Comments