Igor Sokołowski przechodzi do Polsat News

Igor Sokołowski od czerwca będzie dziennikarzem Polsat News. Poprowadzi pasmo informacyjne „W rytmie dnia”.

Sokołowski w latach 2011-2015 był związany z TVN24. Następnie w latach 2015-2016 z TVP Info. Od lipca 2016 do marca 2017 prowadzący Telewizji WP.  Od 2018 roku ponownie w TVN24. Od 10 lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

„Od kilku lat, coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem, ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News”mówi Igor Sokołowski. „Więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej. Otwartość i wysłuchanie wszystkich stron dyskusji. Zawodowo jest mi to bardzo bliskie, bo nigdy nie miałem ambicji, aby w programie przedstawiać swoje prywatne wizje lub kogoś do czegoś przekonywać. Wolę informować i starać się zrozumieć, i objaśniać otaczającą nas rzeczywistość. Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie” – dodaje Igor Sokołowski.

„Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo »W rytmie dnia« to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News”mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„W rytmie dnia” to codzienne pasmo informacyjne Polsat News, emitowane od poniedziałku do piątku od godziny 9:00, oraz w soboty od godziny 11:00 i w niedziele od godziny 12:30.

Facebook Comments