Plus wprowadza nową wersję usługi „Gdzie jest bliski”

Plus wychodzi na przeciw potrzebom rodziców i wprowadza nową wersję usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”, dzięki której rodzice mają dostęp nie tylko do informacji o lokalizacji dziecka, ale także do ustawień zapewniających bezpieczeństwo w sieci.

Dzięki usłudze „Gdzie jest bliski” opiekun możne zlokalizować i zobaczyć na mapie miejsce, w którym przebywa bliska osoba, ma także możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa i otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy bliski je opuści. Usługa zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinie – w ciągu dnia, w każdej chwili można sprawdzić czy dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, czy partner nadal jest w pracy, a także czy senior wrócił ze spaceru.

Nowy wariant usługi ,,Bezpieczna Rodzina’’ dodatkowo zapewnia ochronę i bezpieczeństwo w sieci. Usługa umożliwia nie tylko ochronę najmłodszych przed nieodpowiednimi dla ich wieku treściami, ale pozwala również na wybór aplikacji, do których dostęp może mieć dziecko.

Dodatkowo ustawianie dziennych limitów czasu na korzystanie z telefonu zostało poszerzone o zdalne blokowanie telefonu dziecka wraz z personalizowaną wiadomością. Ta funkcja wyjątkowo odpowiada na potrzeby rodziców, a komunikaty wyświetlane na telefonie dziecka są przedstawione w przyjazny sposób dzięki postaci smoka – jako bohatera aplikacji dla dzieci.

Usługa „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina” pozwala objąć kompleksową ochroną aż pięć urządzeń w cenie 9,50 zł tygodniowo.

Facebook Comments