Internet od Netii w niższej cenie

Netia wprowadziła promocję, w ramach której oferuje szybsze opcje dostępu do internetu w cenie niższych.

W ramach najnowszej oferty, Netia oferuje usługi dostępu do internetu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s za 50 zł miesięcznie (czyli za cenę opcji do 300 Mb/s). Natomiast najszybszy wariant dostępowy – do 1 Gb/s  kosztuje teraz 60 zł miesięcznie (tyle, co wcześniej opcja do 600 Mb/s). Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3. miesiąca usługa ta kosztuje 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet internetu z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem EVOBOX (np. internet do 600 Mb/s i pakiet 99 kanałów TV za 60 zł miesięcznie), pierwszy miesiąc abonamentu oraz usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymają gratis.

Promocyjna oferta trwa do 7 czerwca 2021 r.

Po Majówce Netia wystartowała również z kampanią reklamową, w której eksponuje fakt, iż wyniki tysięcy testów użytkowników serwisu speedtest.pl, prezentowane w tegorocznych rankingach miesięcznych, dają Netii prowadzenie w kategorii „Światłowód” wśród dostawców ogólnopolskich.

Facebook Comments