Ruszyły zdjęcia do 11. sezonu „Gliniarzy”

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu paradokumentalnego „Gliniarze”. Możemy spodziewać się dużo emocji – dołączą nowe postacie.

Do akcji wkraczają: nowa intrygująca pani detektyw Ewa Berg, w którą wciela się Charlotta Zielińska oraz policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska.

Aspirant sztabowy Ewa Berg – ukończyła prawo, potem chciała zostać prokuratorem, ale życie zweryfikowało jej wybory. Postawiła na pracę w policji, aby walczyć z przestępczością skuteczniej niż z wysokości prokuratorskiego biurka. Jest wnikliwa, nieustępliwa i zawzięta. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk, na pewno nie odpuści! Rzadko ponoszą ją emocje. Może wydawać się zachowawcza i zdystansowana, ale to przez prawniczy umysł, który zmuszą ją do dokładnej analizy kolejnych kroków i decyzji.

Profiler policyjny Dominika Sęk – psycholog z dużym doświadczeniem, świetna i bystra profilerka kryminalna. Błyskawicznie wyłapuje demaskujące sprawców szczegóły, dzięki czemu posuwa śledztwa do przodu! Dominika jest przenikliwa, z łatwością dostrzega również problemy głównych bohaterów, a dzięki empatii i doświadczeniu w relacjach z ludźmi zdobywa zaufanie detektywów i pomaga im w prywatnych kłopotach.

W jedenastym sezonie przed bohaterami serialu „Gliniarze” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności.

11. sezon serialu Telewizja Polsat planuje pokazać jesienią br.

Facebook Comments