Przedpremierowe odcinki seriali i programów wiosennej ramówki Telewizji Polsat w Polsat Box Go

Nadchodząca wiosna przyniesie ze sobą nowe sezony seriali i programów rozrywkowych mających już wierną rzeszę fanów. Wybrane z nich są dostępne w pakiecie Polsat Box Go Premium przed premierą telewizyjną – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Przedpremierowe odcinki można już oglądać w serwisie Polsat Box Go.

W czwartkowe wieczory poznamy ciąg dalszy przygód tytułowych „Przyjaciółek”. W Polsat Box Go Premium z tygodniowym wyprzedzeniem można sprawdzić, czy Patrycja, Inga, Anka i Zuza ponownie otworzą się na uczucia oraz jak poradzą sobie z kolejnymi życiowymi turbulencjami.

Trzeci sezon historii o odważnej policjantce Marii Matejko przyniesie wiele zaskakujących sytuacji. Nowe przeżycia nietuzinkowej „Komisarz Mamy” wychowującej czwórkę energicznych dzieci w Polsat Box Go możemy śledzić w każdą środę, na tydzień przed emisją w TV.

Z drugą odsłoną przezabawnej komedii „Kowalscy kontra Kowalscy” wraca także plejada gwiazd, m.in.: Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki, a także Jerzy Bończak. W każdą sobotę ponownie rozbawią widzów do łez niecodziennymi zawirowaniami, wpadkami i rodzinnymi awanturami. W pakiecie Polsat Box Go Premium kolejne odcinki są udostępniane na tydzień przed emisją w TV.

Czwartkowe popołudnia tradycyjnie zostały zarezerwowane na format, który od lat daje widzom nadzieję i wzrusza do łez. Z kolejną edycją wraca „Nasz nowy dom”, który w Polsat Box Go można oglądać z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

W wiosennej ramówce pojawiły się także kolejne sezony emitowanych codziennie wciągających seriali, m.in.: „Gliniarze”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” i „Na ratunek 112”, których kolejne odcinki do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

Użytkownicy pakietu Polsat Box Go Premium będą mogli oglądać – w dowolnym miejscu, na wielu urządzeniach i bez reklam – także premiery najlepszych show Telewizji Polsat zaraz po ich emisji w telewizji.

W Polsat Box Go jest już dostępny pierwszy odcinek piątego sezonu gorącego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Karolina Gilon ponownie zabierze widzów do słonecznej Hiszpanii, gdzie uczestnicy programu będą szukać swojej drugiej połówki.

Natomiast od 4 marca w 16. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” swoje umiejętności aktorskie i wokalne testować będą: Viki Gabor, Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski, Maciej Radel. Po raz pierwszy w show wystąpi też gwiazda zagraniczna – Danzel. Skład jury zasili niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Cugowski.

Na liście wiosennych nowości znalazły się także kolejna odsłona cyklu „Kabaret na żywo” pod nową nazwą „Nowy skład” z Dominiką Najdek, Ewą Błachnio i Klaudią Halejcio oraz nowe odcinki kulinarnego programu „Ewa gotuje”.

Facebook Comments