Kolejne nowinki w studiu Polsatu Sport. Wirtualna podróż na stadion piłkarski

Telewizja Polsat wprowadziła kolejne nowinki technologiczne do swojego sportowego studia.


Po wirtualnych wywiadach w studiu tym razem to Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport przeniosła się robiąc dosłownie jeden krok na stadion Allianz Arena w Monachium gdzie w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA rozgrywano mecz Bayern Monachium-Crvena Zvezda.

Tego typu technologia została zastosowana w polskiej telewizji po raz pierwszy. Widzowie mogli zobaczyć, jak Paulina Chylewska, prowadząca studio Ligi Mistrzów, przenosi się do Monachium prosto na murawę stadionu Allianz Arena i przeprowadza rozmowę z Romanem Kołtoniem, dziennikarzem Polsatu Sport. Widzowie mogli odnieść wrażenie, że Paulina Chylewska naprawdę jest na miejscu, gdzie chwilę później kibice usłyszeli pierwszy gwizdek w meczu Bayern-Crvena Zvezda.

To kolejna z technologii wprowadzonych przez Polsat Sport w ostatnim czasie. Ponad miesiąc temu informowaliśmy o wprowadzeniu technologii wirtualnych wywiadów podczas studia siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera. Wtedy to Krzysztof Wanio, dziennikarz Polsatu Sport rozmawiał ze znajdującym się w Krakowie zawodnikiem Reprezentacji Polski – Dawidem Konarskim. Widz oglądający program miał natomiast wrażenie, że obaj panowie stoją obok siebie podczas rozmowy, chociaż w rzeczywistości byli oddaleni od siebie o prawie 300 kilometrów.

Facebook Comments