Koncert „Ocalić od zapomnienia” 1 listopada w Polsacie

1 listopada Polsat pokaże wyjątkowe wydarzenie upamiętniające artystów, którzy odeszli, ale dzięki swojej muzyce wciąż żyją w naszych sercach.

Koncert „Ocalić od zapomnienia” to muzyczną podróż wypełniona wspomnieniami o wspaniałych polskich artystach, których wielkie przeboje pozostaną z nami na zawsze. Najpopularniejszy polski protest song Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” w wykonaniu Krzysztofa Cugowskiego, a ponadczasowy utwór „Kocham wolność” w interpretacji zespołu Organek. Ponadto Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem w jednej z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, Krzysztof Kiljański w hicie Krzysztofa Krawczyka „Chciałem być” i Igor Herbut w utworze „Krakowski spleen” Kory i zespołu Maanam.

Na białostockiej scenie również: Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sebastian Riedel, Katarzyna Mosek, Jan Młynarski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Felicjan Andrzejczak oraz towarzysząca artystom orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Koncert „Ocalić od zapomnienia” w dniu Wszystkich Świętych, w poniedziałek 1 listopada, od godz. 20:00 w Telewizji Polsat.

Facebook Comments