Dzień Disneya po raz trzeci w Polsacie (wideo)

To już powoli tradycja. Dzień Disneya znów zagości w Poniedziałek Wielkanocny na antenie Polsatu.

Od świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu, widzom czas umilać będą animowane i aktorskie przeboje kinowe. Na początek hitowa animacja „Gdzie jest Nemo?” (godz. 7:25). Film wytwórni Disney i Pixar, opowiadający o przygodach małej rybki w ogromnym oceanie, przyniósł rekordowe zyski z dystrybucji na całym świecie. W 2016 roku na ekrany kin „wpłynął” sequel „Gdzie jest Dory” (godz. 9:30) i odniósł jeszcze większy sukces kasowy.

Kino Disneya to zawsze prawdziwa filmowa uczta, pod znakiem wystawnej scenografii, z plejadą gwiazd w obsadzie, i taki będzie jedyny pokaz tego dnia filmu aktorskiego – „Mary Poppins powraca” (godz. 11:35).

Prym wśród animowanych Księżniczek Disneya wiedzie odważna i niezależna Roszpunka. Polsat pokaże nową wersję baśniowej opowieści – „Zaplątani” (godz. 14:20). Nie zabraknie również najchętniej oglądanej w kinach odsłony przeboju wytwórni Disney i Pixar – „Toy Story 4” (godz. 16:30).

Ukoronowaniem tegorocznej edycji Dnia Disneya będzie nominowany do tej nagrody „Król Lew” (godz. 20:00) z 2019 roku. Ta przygodowa opowieść to produkcja wytwórni Walt Disney Pictures, remake sławnego filmu animowanego o tym samym tytule z 1994 roku.

Facebook Comments