Koncert „Uroczysty Wodecki” 11 czerwca w Polsacie

11 czerwca odbędzie się gala poświęcona legendzie polskiej muzyki rozrywkowej, jaką był Zbigniew Wodecki. W transmitowanym przez Polsat wydarzeniu wezmą udział przyjaciele artysty, a także wybitni młodzi muzycy.

Repertuar koncertu „Uroczysty Wodecki” obejmie polskie piosenki z lat 70. i 80., uwielbiane przez wszystkie pokolenia słuchaczy, grane i wspominane do dziś. Zbigniew Wodecki miał niezwykłe szczęście do przyjaciół, wśród wykonawców jest wielu z nich. Potężna dawka emocji od samego początku – Alicja Majewska w jednym z najsłynniejszych przebojów „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Na scenie także Maciej Maleńczuk i brawurowo wykonana „Pszczółka Maja”, „Chałupy” w niepowtarzalnej interpretacji, którą proponuje Ralph Kamiński, a także aktorski duet Joanna Kulig i Maciej Musiałowski śpiewający „Nad wszystko uśmiech twój”. Nie zabraknie również Ani Rusowicz i Natalii Szroeder.

W roli gospodarzy wieczoru Magdalena Miśka-Jackowska i Krzysztof Ibisz. Scenariusz widowiska zbudowany jest wokół wspomnień o artyście i zawiera zarówno wzruszenia, jak i fantastyczne poczucie humoru, z którego słynął Zbigniew Wodecki.

Koncert „Uroczysty Wodecki” w sobotę, 11 czerwca o godzinie 20:00 na żywo w Polsacie.

Facebook Comments