Hiszpańska LaLiga Santander pozostaje na antenach Eleven Sports

Kibice piłkarscy w Polsce nadal będą emocjonować się hiszpańskim futbolem w Eleven Sports i CANAL+. Nadawcy pozyskali wyłączne prawa do transmisji rozgrywek LaLiga Santander w sezonach 2021/22 – 2025/26.

Eleven Sports i CANAL+ będą nadal pokazywać na żywo ekskluzywnie po pięć spotkań hiszpańskiej ekstraklasy w każdej kolejce i dzielić się meczami, korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru. Wyjątkiem od tej reguły będą konfrontacje pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną, czyli słynne El Clásico, które będzie można oglądać w obu stacjach. Nowa umowa pozwoli również na transmisję wybranego przez Eleven Sports i CANAL+ meczu LaLiga SmartBank, drugiej zawodowej ligi w Hiszpanii oraz dodatkowych programów poświęconych LaLiga. Wspólne wykorzystanie praw telewizyjnych do ligi hiszpańskiej jest efektem zawarcia przez Eleven Sports pięcioletniej umowy licencyjnej z LaLiga i udzielenia stosownej sublicencji CANAL+.

„LaLiga stanowi bardzo ważny element oferty programowej Eleven od początku istnienia stacji, dlatego cieszymy się, że zagwarantowaliśmy kibicom możliwość oglądania tej czołowej ligi europejskiej na naszych antenach przez kolejnych pięć sezonów”, mówi Krzysztof Świergiel, CEO i członek zarządu Eleven Sports. „Oprócz meczów widzowie będą mogli oglądać w Eleven także magazyny poświęcone hiszpańskim rozgrywkom oraz programy studyjne na żywo zapowiadające najciekawsze spotkania. Wieloletni kontrakt z LaLiga daje nam również możliwość dalszego budowania mocnej relacji z organizatorem rozgrywek i promowanie ich w Polsce poprzez wspólne projekty”.

Kanały Eleven Sports dostępne są na platformach satelitarnych, IPTV, w telewizji internetowej OTT z dekoderem i w sieciach kablowych, a także w serwisach online, między innymi we własnej usłudze internetowej Eleven Sports (elevensports.pl), w ofercie serwisu Ipla i w pakiecie SPORT w usłudze CANAL+ online.

Facebook Comments