3. edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 28 lutego w Polsacie

Na antenę Telewizji Polsat powraca program „Love Island. Wyspa miłości”.

Premierowy odcinek trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” stacja wyjątkowo pokaże w niedzielę, 28 lutego, o godz. 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 na antenie Polsatu oraz o godz. 20:00 w serwisie ipla.tv.

Główne zasady programu pozostają bez zmian. Spragnieni miłosnych uniesień ochotnicy wylatują do słonecznej Hiszpanii. W luksusowej willi zamieszka dziesiątka młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W trwających sześć tygodni randkowych podbojach uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Nikt z mieszkańców nie może spać spokojnie, bowiem niespodziewane przeparowania zmieniają układ sił na Wyspie miłości. To właśnie wtedy w „kręgu ognia” uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary opuszcza program.

Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów. Mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal pięćdziesiąt kamer nieustannie śledzi każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary, które zaskarbiły sobie największą sympatię widzów. Zwycięża jedna para, która decyduje czy wybiera miłość, czy pieniądze. Nagrodą główną w programie jest sto tysięcy złotych.

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mają wpływ na rozwój wydarzeń w willi. Decydują o losach uczestników – czy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazują, kto powinien opuścić program. Użytkownicy mają również dostęp do ekskluzywnych materiałów, niepublikowanych treści i ciekawostek o swoich ulubionych uczestnikach. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są social media programu. Bogate w kontent profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń społeczności. Stacja dla fanów programu przygotowała mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv, będzie można zobaczyć na profilach społecznościowych Love Island.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i za granicą producent zapewnia uczestnikom programu, jak i ekipie realizującej program zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Facebook Comments