Mecz o 3. miejsce i finał Ligi Narodów UEFA w Super Polsacie

Ogólnodostępny kanał Super Polsat wyemituje mecz o trzecie miejsce oraz finał Ligi Narodów UEFA. Spotkania zostaną rozegrane 9 czerwca.

Czas na kluczowe rozstrzygnięcia w Lidze Narodów UEFA. Po zmaganiach fazy grupowej zwycięzcy czterech grup dywizji A: Portugalia, Szwajcaria, Holandia i Anglia rozegrają półfinały, których zwycięzcy zmierzą się w finale. Przegrani powalczą w meczu o trzecie miejsce.

Na początek, w środę, 5 czerwca, w pierwszym półfinale Portugalia, która jest także gospodarzem turnieju finałowego zmierzy się ze Szwajcarią. Czy zespół z Cristiano Ronaldo w składzie wykorzysta atut w postaci swojego stadionu? Transmisja spotkania od godziny 20:35 w Polsacie Sport.

Studio przedmeczowe od godziny 19:00 poprowadzi Paulina Chylewska. Jej gośćmi będą m.in. Adam Matysek, Goncalo Feio i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy oraz ciekawostki dotyczące pierwszego półfinału zaprezentuje Justyna Kostyra. Natomiast analizy najciekawszych akcji pomeczowych przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.

Następnego dnia, w czwartek, 6 czerwca na murawę stadionu w Guimaraes wyjdą piłkarze Holandii oraz Anglii. Dla „Pomarańczowych” to pierwszy, po wielu latach przerwy, występ w finałach turnieju rangi międzynarodowej. Czy w starciu z Anglikami pokażą swoją siłę? Transmisja meczu Holandia-Anglia od godziny 20:35 w Polsacie Sport.

Studio przedmeczowe już od godziny 19:30. Gośćmi Tomasz Smokowskiego będą Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Jan Kępiński i Paweł Golański. Przegląd prasy, wieści z mediów społecznościowych oraz ciekawostki na temat obu drużyn przedstawi Justyna Kostyra. Natomiast w przerwie meczu oraz po jego zakończeniu, najciekawsze akcji tego spotkania przeanalizują Marcin Lepa i Tomasz Łapiński.

Mecze półfinałowe Ligi Narodów UEFA będą komentować Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Trzy dni później, w niedzielę, 9 czerwca w ramach pierwszej edycji rozgrywek Ligi Narodów zobaczymy jeszcze dwa spotkania. Na początek, przegrani środowego i czwartkowego półfinału zmierzą się w meczu o trzecie miejsce, który skomentują Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan. Transmisja od godziny 14:50 w otwartej telewizji na kanale Super Polsat oraz w Polsacie Sport Premium 1.

A już o godzinie 20:50 Finał Ligi Narodów UEFA, który skomentują Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek. Transmisja spotkania na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium 1 oraz Super Polsat.

Studio przed finałem na antenie Polsat Sport od godziny 19:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej w niedzielny wieczór będą m.in. Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski i Andrzej Niedzielan. Tradycyjnie w programie Justyna Kostyra zaprezentuje przegląd prasy, ciekawostki i porównania związane z finałem Ligi Narodów, a także czym żyją media społecznościowe, a duet Marcin Feddek i Tomasz Łapiński przeanalizują najciekawsze akcje pomeczowe.

Facebook Comments