MŚ w siatkówce mężczyzn z wysoką widownią w Polsacie Sport

Trwające Mistrzostwa Świata siatkarzy cieszą się ogromną popularnością widzów, dzięki czemu Polsat Sport nie ma sobie równych w zestawieniu najpopularniejszych sportowych kanałów telewizyjnych w Polsce.

W fazie grupowej mistrzostw, polscy siatkarze mierzyli się kolejno z reprezentacjami Bułgarii (26.08), Meksyku (28.08) oraz Stanów Zjednoczonych (30.08). Pierwsze spotkanie w Polsacie Sport średnio oglądało blisko 750 tysięcy widzów, a drugie już ponad 860 tysięcy. Zainteresowanie kibiców rośnie wraz z formą Biało-Czerwonych, co pokazał ostatni mecz Polaków w fazie grupowej. Średnia widownia pojedynku o miano triumfatora grupy C wyniosła ponad milion widzów. Wyniki oglądalności meczów naszej reprezentacji w Polsacie Sport są lepsze nawet od kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej.

Średnie zainteresowanie wszystkimi dotychczasowymi transmisjami kanałów sportowych Polsatu z tegorocznych Mistrzostw Świata siatkarzy przekracza pół miliona.

Faza pucharowa Mistrzostw Świata siatkarzy rozpocznie się 3 września. Biało-Czerwoni o awans do ćwierćfinału powalczą z Tunezją, a spotkanie to w niedzielę 4.09 o godzinie 20:50 pokaże Polsat Sport. Transmisji towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny, realizowany zarówno z warszawskiego studia, jak i z hali w Gliwicach.

Facebook Comments