1. urodziny kanału Wydarzenia 24 (wideo)

Dokładnie rok temu, 1 września 2021 roku, Telewizja Polsat uruchomiła kanał informacyjny Wydarzenia 24. Punktualnie o godz. 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską.

Wśród dziennikarzy Wydarzeń 24 są między innymi: Ewa Gajewska, Karolina Soczewka, Wioletta Wramba, Łukasz Dubaniewicz, Łukasz Smardzewski, Bartosz Cebeńko, Aleksandra Janiec i Mateusz Białkowski.

„Z serwisów informacyjnych Wydarzenia 24 codziennie korzysta około dwóch milionów widzów. Stworzyliśmy fantastyczny zespół, składający się zarówno z nowych dziennikarzy, jak i pracowników z redakcji Polsat News i Wydarzeń. W zespole jest wiele młodych osób, które swoim zapałem i zaangażowaniem codziennie rozwijają i ulepszają ofertę Wydarzeń 24” – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

Wydarzenia 24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

 

Facebook Comments