Nowa siedziba Netii w Warszawie

Nowy biurowiec Grupy Netii, w którym mieści się również salon z Biurem Obsługi Klienta, zainteresowani mogą znaleźć na tzw. Zielonym Ursynowie w Warszawie.

Siedziba znajduje się pod adresem Puławska 464 (02-884 Warszawa) i jest częścią kompleksu Baletowa Business Park. Trzypiętrowe budynki z trzech stron otulają polodowcowe jezioro Głęboki staw. Jedna z części kompleksu biurowego stoi wzdłuż ruchliwej ulicy i stanowi swoisty ekran akustyczny, dzięki któremu nad ładnie zagospodarowanym brzegiem jeziora powstał cichy teren rekreacyjny.

Netia zajęła przy Puławskiej 464 blisko 8 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, która bardzo udanie łączy tzw. open space z mniejszymi pomieszczeniami, przeznaczonymi na gabinety/pokoje oraz liczne salki spotkań bezpośrednich, czy udziału w wideokonferencjach, tak aby nie przeszkadzać współpracownikom (na ostatnim etapie wykańczania powierzchni, z myślą o nowej rzeczywistości po pandemii, ich liczba została zwiększona). W ulokowanych na uboczu częściach budynku powstały też strefy spotkań z wygodnymi fotelami i kanapami oraz miejsca do przeprowadzania szybkich spotkań, wyposażone w duże monitory i sprzęt konferencyjny.

Na parterze, od ul. Puławskiej znajduje się salon i Biuro Obsługi Klienta, w którym można załatwić wszystkie formalności oraz zapoznać się w praktyce z działaniem usług telewizyjnych i ofertą urządzeń dostępowych oraz rozwiązań zwiększających zasięg domowych sieci WiFi.

Facebook Comments