Nowa usługa „Płatność z Netią”

Netia udostępniła swoim abonentom szybkie i bezpieczne płatności online za wybrane usługi cyfrowe.

„Płatność z Netią” umożliwia dokonywanie zakupów usług cyfrowych w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z tradycyjnych metod płatności, takich jak karty kredytowe czy debetowe. Usługa płatnicza Netii sprawdzi się znakomicie zwłaszcza w przypadku usług abonamentowych, za które płatność pobierana jest cyklicznie (inne, popularne, ale nieopierające się na kartach kredytowych, rozwiązania płatnicze nie pozwalają na zakupy cykliczne).

„W Netii systematycznie wprowadzamy nowości oraz zmiany w naszej ofercie i serwisach, które zwiększają wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów w internecie. Płatności, to kolejna inicjatywa, w której wykorzystujemy potencjał i doświadczenia Grupy Polsat Plus. Analogiczna usługa jest popularna m.in. wśród klientów Plusa, stąd jestem przekonany, że docenią ją również klienci Grupy Netia” powiedział Tomasz Dakowski, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Obszaru B2C.   

„Płatność z Netią” jest dostępna dla wszystkich abonentów Netii. Aby z niej korzystać wystarczy aktywować usługę oraz ustawić limit płatności, w serwisie samoobsługowym Netia OnLine (www.netiaonline.pl) lub telefonicznie.

Facebook Comments