Plus przedstawia nową ofertę abonamentową

Od 8 marca br. w ofercie głosowej Plusa dla klientów indywidualnych pojawią się abonamenty z większymi paczkami gigabajtów dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do Internetu.

Nowe abonamenty głosowe, podzielone na kategorie S, M, L oraz XL, pozwalają na zawarcie umowy nie tylko na 2 lata, ale także na rok.

  • W abonamencie S za 39 zł/mies. do dyspozycji będzie pakiet 6 GB danych.
  • W wariancie M za 59 zł/mies. do wykorzystania będzie aż 50 GB.
  • Aż 120 GB otrzymujemy w abonamencie L za 79 zł miesięcznie.
  • Największy pakiet XL z 250 GB będzie kosztować 99 zł/mies.

Tylko w Plusie, decydując się na jeden z powyższych abonamentów można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

Specjalna oferta dla małych i dużych rodzin pozwala dobrać kolejne abonamenty już od 29 zł/mies. z umową na rok. W ramach abonamentów rodzinnych także można otrzymać dostęp do Disney+ w prezencie na cały rok.

Przy wyborze abonamentu rodzinnego za 29 zł/mies. otrzymujemy 50 GB miesięcznie, za 49 zł/mies. będzie to pakiet 120 GB miesięcznie, a za 69 zł/mies. aż 250 GB miesięcznie do swobodnego surfowania po sieci.

Teraz dodatkowo Plus uruchamia specjalną usługę Asystenta Przenosin, która ułatwi klientom i całym rodzinom organizację wszystkich formalności związanych ze zmianą operatora. Wystarczy, że klient zostawi swoje dane kontaktowe na specjalnej stronie internetowej, a dedykowany Asystent skontaktuje się z nim i pomoże w całym procesie.

Facebook Comments