Promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie” w Plusie

Plus przygotował promocję, w której klienci mogą otrzymać 25 dodatkowych gigabajtów Internetu za każdy wygrany mecz przez polskie reprezentacje w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn.

Aby skorzystać z akcji „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie” należy wysłać bezpłatny SMS o treści „MECZ” pod numer 80282. 25 GB będzie włączane po każdym wygranym meczu przez reprezentację mężczyzn i reprezentację kobiet w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej. Promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25 lecie” obowiązuje od 11 sierpnia do 16 września 2023 roku i jest dostępna dla klientów Plusa korzystających z ofert abonamentowych, „na kartę” i MIX. Zapisanie się do promocji na jej starcie gwarantuje, że żadna wygrana nagrodzona bonusem nie zostanie ominięta.

Jak co roku klienci Plusa mają też możliwość zakupu ze zniżką biletów na rozgrywane w Polsce mecze naszych siatkarskich reprezentacji. Aby skorzystać z promocji „Zniżki na mecze siatkówki” należy wysłać bezpłatnego SMS-a z odpowiednim hasłem pod numer 80150. Harmonogram meczów oraz wykaz haseł uprawniających do zniżki na konkretne dni i spotkania jest dostępny na stronie www.plus.pl/siatkowka.

Facebook Comments