Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite

Cyfrowy Polsat rozpoczął aktualizację oprogramowania dekoderów EVOBOX Lite do odbioru telewizji satelitarnej.

 

 

 

 

Jakie korzyści przyniesie nowy interfejs dekoderów?
  • Nowoczesny wygląd – nowe, przejrzyste menu ułatwiające wybór treści i funkcji,
  • Intuicyjny sposób przeglądania kanałów – czytelny program TV z opisem audycji i możliwością filtrowania treści według różnych kryteriów, jak np. kategorii programu (film/rozrywka/sport).
  • Szybki dostęp do funkcji: TimeShift (możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin), reStart (oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku ), CatchUP (oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji),
  • Łatwiejszy dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO i HBO GO,
  • Szybkość i wydajność – zwiększona efektywność pracy dekodera.

Aktualizacja dekoderów zostanie przeprowadzona automatycznie i będzie realizowana partiami przez kilka najbliższych tygodni. Po aktualizacji oprogramowania konieczne będzie ponowne zainstalowanie kanałów, czyli wykonanie tzw. „pierwszej instalacji”. Odbywa się to w kilku prostych krokach, a dekoder będzie prowadził użytkownika przez ten proces – wyświetlając odpowiednie komunikaty – aż do wyświetlenia kanałów. Klienci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani o planowanych zmianach w ich dekoderach, za pośrednictwem komunikatów wyświetlanych na ekranie telewizora (podłączonego do dekodera), SMS-ów i wiadomości e-mail.

EVOBOX Lite, podobnie jak pozostałe dekodery z linii EVOBOX – PVR, HD, IP i STREAM, wyprodukowany został w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu.

Facebook Comments