Nowości w ofercie abonamentowej Plusha

Oferta Plusha została właśnie poszerzona o abonament w cenie 25 zł/mies. Ponadto, dostęp do 5G znajdziemy już w abonamencie za 30 zł/mies.

Klienci, którzy nie lubią wielomiesięcznych umów mogą wybrać abonament za 25 zł/mies. na czas nieokreślony. Wraz z nim otrzymują comiesięczny pakiet 15 GB. Po 24 miesiącach w ramach programu stażowego zostaje on zwiększony do 20 GB/mies.

Osoby decydujące się na ofertę z umową na 24 miesiące mają do wyboru trzy warianty abonamentu. Nowością jest najtańszy abonament za 25 zł/mies. z 20 GB do wykorzystania co miesiąc.

W nowej odsłonie ofertowej korzystanie z 5G umożliwiają dwa wyższe abonamenty Plusha. Dostęp do najszybszej sieci 5G i pakiet internetowy 30 GB/mies. oferowane są już w abonamencie za 30 zł/mies. Dodatkowo Plush przygotował także abonament z 5G za 50 zł/mies. z 60 GB/mies.

Bez względu na wybrane zobowiązanie, wszystkie oferty Plush na abonament zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także bezpłatny transfer danych podczas korzystania z popularnych serwisów: Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Facebook Comments