Nowy abonament w ofercie internetowej Plusha

Plush wprowadził nowy abonament w ofercie internetu mobilnego. Nowa oferta obejmuje pakiet aż 200 GB za 60 zł/mies. z dostępem do 5G od Plusa.

Z myślą o rozpoczynającym się roku szkolnym i nadchodzącym wielkimi krokami roku akademickim, Plush wprowadził nową ofertę na czas nieokreślony, która zapewni jeszcze większy komfort korzystania z internetu. Klienci, którzy podpiszą umowę z abonamentem za 60 zł/mies. otrzymają pakiet aż 200 GB/mies. przez cały okres trwania umowy oraz promocyjny dostęp do sieci 5G  Plusa do 29 grudnia 2021 r.

Wśród dodatkowych benefitów jest możliwość korzystania z muzycznego serwisu TIDAL przez 24 miesiące oraz opcja dobrania dodatkowych kart SIM z rabatem w wysokości 5 zł na każdą kartę. Ponadto, dla osób, które potrzebują jeszcze więcej internetu przygotowany został pakiet 10 GB za 10 zł.

Osoby zainteresowane mniejszym pakietem danych w dalszym ciągu mogą skorzystać  z oferty za 30 zł/mies. z pakietem 40 GB/mies.  w umowie na czas nieokreślony. W przypadku tej oferty wielkość miesięcznego pakietu rośnie wraz z czasem umowy – po 6 miesiącach do wykorzystania jest 60 GB, a po 12 miesiącach 80 GB na miesiąc.

Obydwie oferty – z abonamentem za 30zł/mies. i 60 zł/mies. – dostępne są zarówno w opcji sim only jak i ze sprzętem. W ofercie znajdują się laptopy, tablety, routery i inne urządzenia.

Facebook Comments