Nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” od września w Czwórce

Serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” to opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną. Rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Emisja od soboty, 3 września w Czwórce.

Serialowa historia rozpoczyna się, kiedy Adek (Konrad Skolimowski) – świeżo upieczony licencjonowany detektyw – orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki jego siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka – Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje trójkę detektywów oraz dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej.

Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły. Tym bardziej że szybko wychodzi na jaw, jak doskonale się uzupełniają. Zakładają więc we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów prowadzą swoje prywatne śledztwo stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

W rolach głównych, obok Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego, występują: Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer. Serial produkuje dla Czwórki Polot Media.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” od 3 września o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce. Produkcję będzie można oglądać również na siostrzanej Szóstce w soboty i niedziele o godz. 20:00.

Facebook Comments