Nowy TIDAL z lepszą jakością dźwięku dla wszystkich klientów Plusa

Wszyscy klienci Plusa użytkujący serwis TIDAL mogą cieszyć się jeszcze lepszą jakością dźwięku. Dodatkowo dotychczasowe warianty subskrypcji otrzymały nowe nazwy.

TIDAL HiFi umożliwia słuchanie muzyki w formacie FLAC zapewniającym intensywniejszy i czystszy strumieniowy przesył mocnego dźwięku o praktycznie bezstratnej jakości. To muzyka jak z płyty CD.

TIDAL HiFi Plus łączy wszystkie zalety HiFI, czyli jakość dźwięku w formacie FLAC, z innowacyjnymi formatami audio Masters Quality Audio, Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio, które zapewniają dźwięk w uwierzytelnionej i nienaruszonej wersji o najwyższych możliwych parametrach, tak doskonały, jak brzmiał w studiu nagraniowym.

Oba rodzaje subskrypcji, czyli zarówno TIDAL HiFI, jak i TIDAL HiFi Plus, nadal są dostępne również w wariantach Family, czyli pakietach rodzinnych. Pozwalają one na korzystanie z serwisu przez nawet sześć osób, a każdy użytkownik ma spersonalizowane konto i dostęp do własnych playlist.

Nowy TIDAL, to jeszcze lepszy niż dotychczas serwis muzyczny dostępny w czterech rodzajach subskrypcji:

  • TIDAL HiFi za 19,99 zł miesięcznie (dawny TIDAL Premium).
  • TIDAL HiFi Family, czyli pakiet rodzinny za 29,99 zł miesięcznie (dawny TIDAL Premium Family).
  • TIDAL HiFi Plus, czyli wariant z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 39,99 zł miesięcznie (dawny TIDAL HiFi).
  • TIDAL HiFi Plus Family, czyli pakiet rodzinny z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 59,99 zł miesięcznie (dawny TIDAL HiFi Family).

Z usługi TIDAL mogą korzystać klienci wszystkich rodzajów usług w sieci Plusa. Nowi użytkownicy serwisu mogą przez 90 dni korzystać z niego bez opłat, a po tym czasie usługa zostanie przekształcona w płatną zgodnie z wybranym wariantem. Plus daje swoim klientom możliwość dopisania usługi TIDAL do rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Serwis TIDAL bez dodatkowych opłat jest dostępny w Plusie także z niektórymi ofertami telekomunikacyjnymi. Można go mieć w cenie abonamentu lub przez 12, 24 lub 25 miesięcy bez opłat w zależności od wybranej oferty. Wszystkie obecne usługi TIDAL Premium, z których klienci Plus korzystają w ramach swoich abonamentów zmienią się w TIDAL HiFi.

Facebook Comments