Startuje kampania świąteczna Polsat Box (wideo)

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box, która promuje propozycje świąteczne operatora.

Kampania to wynik współpracy marki Polsat Box z agencją Freudschaft (wcześniej Scholz & Friends). Będzie ona prowadzona w telewizji, Internecie i stacjach radiowych. Przygotowane z tej okazji dwa spoty reklamowe wprowadzają widzów w pogodny, świąteczny nastrój świąt, przywołując obraz rodziny poszukującej prezentów gwiazdkowych.

W rolę głowy rodziny po raz kolejny wcielił się Jacek Braciak, który podczas zakupów postanowił odwiedzić salon Polsat Box. Żona i dzieci odnajdują go tam, gdy ogląda mecz. Wspólnie poznają nowe pakiety z bogatą ofertą sportową (spot 30”). Wychodząca z salonu rodzina zostaje zaczepiona przez sprzedawcę – w tej roli wystąpił Wojciech Mecwaldowski – i otrzymuje informację, że to nie koniec prezentów, bo za przeniesiony numer do Plusa czeka ich kolejny – 100 zł zwrotu za każdy numer (spot 15”).

 

Metryczka kampanii:

  • Kreacja: Agencja Freundschaft,
  • Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk,
  • Postprodukcja: wideo – Televizor, audio – Ztudio&Burza,
  • Reżyser: Piotr Janowski,
  • Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Grupa Discovery, TVS), online, w tym social media, radio (m.in. RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Złote Przeboje, VOX, Eska).
Facebook Comments