Plus: TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie

4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: TIDAL, Ipla HBO i Ipla Polsat Sport Premium.

W promocji dostępne są:

  • Serwis TIDAL umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline i zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet Ipla HBO, dostępny na ipla.tv, zawierający ceniony przez widzów na całym świecie serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzy miesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet Ipla HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
  • Pakiet Ipla Polsat Sport Premium na ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.

Promocja obowiązuje do 26 grudnia 2019 r., a skorzystać z niej mogą nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

Facebook Comments