Polsat Box Go od razu pokaże cały sezon serialu „Sługa Narodu”

Od soboty, 4 marca br. tylko w Polsat Box Go będzie można oglądać wszystkie odcinki nowego polskiego serialu – „Sługa Narodu”. Powstał on na bazie ukraińskiego pierwowzoru, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski.

„Sługa Narodu” to satyryczna opowieść polityczna, w której wybory prezydenckie wygrywa intelektualista rozmiłowany w postaci brytyjskiego premiera Winstona Churchilla, ceniony nauczyciel i dobry człowiek – Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar). Pewnego dnia w rozmowie z kolegą Ignacy wygłasza płomienną i bardzo niecenzuralną tyradę na temat sytuacji w kraju. Jeden z uczniów nagrywa to zdarzenie i wrzuca film do sieci. W jednej chwili wystąpienie staje się hitem, a Konieczny – bohaterem. W wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków wygrywa wybory prezydenckie i zaczyna sprawować urząd. Rezygnuje z rezydencji, limuzyny i służby, a jego przywiązanie do prostego życia zaowocuje wieloma komicznymi sytuacjami.

Produkcja trafi do pakietu Polsat Box Go Premium i będzie można ją oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Facebook Comments