Wiosenne promocje Netii

Od 1 marca dostępna jest nowa, wiosenna oferta promocyjna Netii, w której wyróżnia się pakiet: Światłowód z Disney+ i Telewizją 4K za 70 zł miesięcznie, na start przez 3 miesiące gratis. 

W wiosennej ofercie promocyjnej Netii pojawiło się kilka nowości, wśród których na największą uwagę zasługuje światłowodowy dostęp do Internetu z Disney+. W wariancie z prędkością pobierania danych do 300 Mb/s nowa usługa kosztuje 65 zł miesięcznie. Natomiast zestaw z podstawową usługą telewizyjną (pakiet TV S z 81 kanałami) w 4K, to wydatek 70 zł miesięcznie (ceny dla budownictwa wielorodzinnego na sieci własnej Netii, z uwzględnieniem rabatów za zgody marketingowe i e-fakturę).

Dostęp do Internetu w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 600 Mb/s lub 1 Gb/s za odpowiednio 10 zł i 20 zł więcej miesięcznie w stosunku do ceny opcji bazowej (do 300 Mb/s).

Za dodatkowe 10 zł miesięcznie usługę telewizyjną można poszerzyć do opcji ze 103 kanałami (Pakiet TV M 4K), natomiast za kolejne 25 zł, w stosunku do pakietu M 4K, klienci otrzymają dostęp do pakietu TV ze 189 kanałami (Pakiet L 4K). Do każdego z pakietów można dobrać sobie dodatkowe Pakiety Premium, wśród nich, np. Polsat Sport Premium razem z Eleven Sports za 20 zł miesięcznie lub Pakiet HBO również za 20 zł miesięcznie. Nowością jest pakiet Ukraina, który zawiera 8 popularnych kanałów i jest dostępny już za 10 zł miesięcznie.

Telefonia komórkowa dla całej rodziny

Jeszcze więcej mogą zyskać klienci, którzy zdecydują się dołączyć do rachunku za Światłowód z Disney+ i TV swój numer komórkowy. W zależności od wybranej taryfy komórkowej (np. taryfa Super 5G z 30 GB danych za 30 zł miesięcznie), do 24. miesiąca trwania umowy na Światłowód z Disney+ klienci otrzymają rabat w wysokości od 10 zł do 25 zł miesięcznie.

Bezpieczeństwo w cenie

Kolejną nowością w ofercie Netii jest Bezpieczny dostęp do Internetu. Wybierając tę opcję klienci zyskają w cenie usługi dostępowej kompleksową ochronę (m.in Kontrola Rodzicielska, która pozwala m.in. na ograniczenie dzieciom dostępu do niewłaściwych treści, ochronę bankowości online, ochronę przed wyłudzeniami oraz przejęciami kont) dla dwóch dowolnych urządzeń (komputery, smartfony, tablety). Bezpieczny dostęp do Internetu z prędkością pobierania danych do 300 Mb/s kosztuje 55 zł miesięcznie, czyli o 5 zł miesięcznie więcej niż usługa standardowa. Z jedyne 2,5 zł miesięcznie można więc zabezpieczyć najbardziej narażone na ataki urządzenia tj. smartfony, które standardowo nie są wyposażone w żadne profesjonalne rozwiązania popularnie określane jako programy antywirusowe.

W każdym z wyżej wymienionych wariantów na start pierwsze 3 miesiące abonamentu klienci otrzymują gratis.

Ceny usług dostępu do internetu dla budownictwa jednorodzinnego oraz na bazie sieci operatorów hurtowych, w tym przede wszystkim sieci zbudowanych w ramach POPC (Program Operacyjny Polska Cyfrowa) są 20 – 25 zł miesięcznie wyższe niż na sieci własnej Netii w budownictwie wielorodzinnym.

Sprzedaż nowej oferty będzie wspierana kampanią reklamową ATL oraz działaniami performance marketing w internecie.

Od 1 marca do 9 kwietnia na kanałach Grupy Polsat Plus oraz TVN Grupa Discovery emitowane będą 30 i 15-sekundowe spoty reklamowe, w których pojawią się najbardziej atrakcyjne propozycje serwisu Disney+, będącego częścią oferty promocyjnej Netii.

W marcu reklamy Netii, nawiązujące do kampanii TV pojawią się również na tyłach autobusów w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Trójmieście, Lublinie, Krakowie, Sosnowcu, Katowicach i Gliwicach.

Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Red8 z Grupy Dentsu, a za zakup mediów Iprospect (Grupa Dentsu). Spoty wyprodukowała firma TFP.

Facebook Comments